2026-06-25

CityBee

Aurobusiukai apdaužyti kaip turi būti. Nieko keisto, kai tokia ilga mašina - labai lengva nepastebėti ir prabraukti šoną ar kampą.
- Ačiū už buvusį CityBee furgoną nuomai ir saugią kelionę
- Ačiū už daug vietos prie namų ir lengvą manevravimą
- Ačiū už D pagalbą įnešant sofą

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą