AndriuS Online
Šiaip, nieko rimto...
2026-06-24
Balius
Vyksta, nieks nepyksta. Ir dar gana sotus, atrodo, kad vyksta.
- Ačiū už puikiai Claude atliekamus dokumentų redagavimo veiksmus.
- Ačiū už G atliktą blog'ų rašymo workflow
- Ačiū už parkavimo vietą prie namų
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą
Naujesnis pranešimas
Senesnis pranešimas
Pradinis puslapis
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą